×
Anasayfa Biz Kimiz? Neler Yaparız? Neler Yaptık? İletişim
Theme Cup

NELER YAPARIZ?

WEB TASARIM

Kreatif responsive tasarımlarımız ile kullanım alanları artan mobil cihazlarda yer alıp, kullanıcıların firmanızın web sitesine her an ve her yerde sorunsuz ulaşmasını sağlayın.

WEB PROGRAMLAMA

İhtiyaç duyabileceğiniz pek çok alanda yazılım hizmeti veriyoruz. İnternet sitesi, mobil uygulama, emlak portalı, haber portalı, e-ticaret, muhasebe, İK uygulamaları ve aklınıza gelebilecek nice projeler.

E-TİCARET

Pek çok işletme e-ticarete sektörüne yer almayı düşünüyor. Siz de avantajlı tekliflerimizi görmeden e-ticarete adım atmayın.

DANIŞMANLIK

Dijital teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmasanız bile dijital dünyayı avantaja çevirmeniz konusunda profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

SEO HİZMETLERİ

SEO hizmetimiz ile internet sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alıp sitenizin daha bilinir olabilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

SOSYAL MEDYA

Firmanıza ait sosyal medya hesaplarınıza ait içerikleri yönetip, aynı zamanda reklam düzenlemeleri ile doğru hedef kitleye ulaşıp sağlıklı geri dönüşümler almanızı sağlıyoruz.

DOMAİN-HOSTİNG

Satın almak istediğiniz alan adlarını sizin adınıza yönetip, aynı zamanda da hosting ihtiyaçlarınız için özel olarak optimize edilmiş en iyi hosting paketleri sunuyoruz.

WEB İÇERİK YÖNETİMİ

İnternet portalınız, e-ticaret siteniz ya da kurumsal sitelerinize göre SEO uyumlu haber, yazı, blog, röportaj, yeni ürünler gibi içerikler oluşturup, sürekli güncel olmasını sağlıyoruz.